logo gmina

W piątek 27 lipca 2018 roku na boisku ORLIK w Chociwlu odbył się VII Nocny Turniej Piłki Nożnej Seniorów o puchar Burmistrza Chociwla. Turniej rozpoczął się zgodnie z planem o godzinie 20:00 oficjalnym otwarciem którego, dokonał Burmistrz Chociwla Stanisław Szymczak. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy z których dwie pierwsze z najlepszym bilansem punktowym awansowały do półfinału. W półfinale spotkały się drużyny Joga Bonita i Hamburg, drugą parę tworzyły zespoły Bosman i Ina Stradzewo. Po zaciętych półfinałach, w meczu o 3 miejsce zagrały Ina Stradzewo oraz Hamburg. W finale spotkały się drużyny Bosman i Joga Bonita. Po emocjonującym finale zwycięzcą VII Nocnego Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o puchar Burmistrza Chociwla został zespół Bosman.

Poniżej kolejność drużyn w turnieju:

• I miejsce – Bosman
  • II miejsce – Joga Bonita
  • III miejsce – Hamburg
  • IV miejsce – Ina Stradzewo
  • V-VII miejsce – Burmistrz, Scanbet, Szwagrzy

Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Burmistrza Chociwla. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tomasz Jaźwiński, a najlepszym bramkarzem wybrany został Adam Omelaniuk. Turniej zakończył się o północy tradycyjną kiełbaską z grilla.

Serdeczne podziękowania za sprawny przebieg turnieju dla Jarosława Jaszczuka, głównego sędziego turnieju. Za pomoc i nadzór nad całością podziękowania dla Waldemara Ślusarczyka, Janusza Borysa i Piotra Zaborowskiego.

Zapraszamy w przyszłym roku na kolejną, ósmą edycję turnieju.

piątek: 7:00 - 12:30
Burmistrz Chociwla przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek w godzinach: 15:00 - 16:15 oraz środę w godzinach: 10:00 - 12:00