Burmistrz Chociwla ogłasza konsultacje społeczne dotyczące Rocznego Programu współpracy Gminy Chociwel z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok, zwanym dalej Programem. Podstawa prawna: Uchwała nr XXXVI/332/10 Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 20 października 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji.

  1. Przedmiot konsultacji:
    • Roczny Program współpracy Gminy Chociwel z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok – załącznik nr 1 do ogłoszenia.

  2. Termin konsultacji:
    • Konsultacje przeprowadzone zostaną w dniach: od dnia 2 października 2023 r. do dnia 16 października 2023 r.

  3. Forma konsultacji:
    • Konsultacje przeprowadzone zostaną w formie badania stanowiska przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego. Projekt Programu opublikowany został na stronie internetowej Gminy Chociwel www.chociwel.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń siedziby urzędu.Uwagi do Programu należy składać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Chociwlu (pok. na 13) lub drogą elektroniczną w formie wypełnionego formularza stanowiącego załącznik nr 2 do ogłoszenia.Osoba odpowiedzialna za prowadzenie konsultacji: Pani Agnieszka Piotrowska, podinspektor ds. społecznych, działalności gospodarczej, zdrowia i promocji, tel. 91 562 20 01 wew.113, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  4. Załączniki: