Oferta PZERiI z dnia 20-09-2010
Zespół Szkół w Kamiennym Moście aktywnym uczestnikiem "Targów Pracy"
Dyrektor Zespołu Szkół w Kamiennym Moście Andrzej Ler wraz ze swoim zastępcą Jerzym Ostrowskim oraz młodzieżą klasy zawodowej o kierunku kucharz małej gastronomii w dniu 15.09.2010r. uczestniczyli w "Targach Edukacji i Pracy" w Stargardzkiej Szkole Wyższej STARGARDINUM.
Dyrektor Zespołu Szkół w Kamiennym Moście zaprasza do udziału w ankiecie sondażowej dotyczącej potrzeb edukacyjnych środowiska lokalnego.
Szanowni Państwo
Zachęcam Państwa do udziału w ankiecie sondażowej (głosować można na naszej stronie www.zs-kamiennymost.superszkolna.pl ), która pozwoli nam ocenić zainteresowanie społeczne dla utworzenia w Zespole Szkół Kamienny Most nowych typów szkół,
Piękniejący Zespół Szkół w Kamiennym Moście
Porozumienie zawarte przez Dyrektora Zespołu Szkół w Kamiennym Moście Pana Andrzeja LER z Izbą Rzemieślniczą Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Szczecinie (egzaminator dla uczących się w szkole "malarzy tapeciarzy") umożliwiło realizację praktyk zawodowych w macierzystej placówce. Korzyści płynące z zawartego przez dyrektora szkoły porozumienia są ogromne.
Zespół Szkół w Kamiennym Moście uczestnikiem XXIII Barzkowickich Targów Rolnych AGRO POMERANIA 2010
Po raz pierwszy w 23 letniej historii „Barzkowickich Targów Rolnych” jednym z jej wystawców był Zespół Szkół w Kamiennym Moście, który prezentował swoją nowoczesną ofertę edukacyjną dla młodzieży ze środowiska wiejskiego oraz małych miejscowości naszego powiatu.















